Bezpečná Příbram

Policie informuje

Zpět na rozcestník

Kavárnu navštívil po zavírací době, hledá ho policie.

Policisté z Příbramska zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádeže a poškození cizí věci, a to proti zatím neznámému pachateli.

Ten v noci, z 18. na 19. února 2022, navštívil jednu z místních kaváren, ale až po zavírací době. Jeho "návštěvu" si majitelka vyčíslila na bezmála šestnáct tisíc korun, nikoliv ale jako tržbu do plusu, nýbrž škodu. Největší způsobil na skleněných dveřích, které rozbil, aby se do prostoru kavárny dostal - ta činila kolem deseti tisíc korun. Pak už bral zboží, které měla majitelka uskladněné ve skříni, kterou také poškodil, aby se jejích útrob dostal. Ze skříně vzal převážně alkohol a různé druhy sirupů. V součtu - i s poškozením skříně - způsobil škodu za bezmála šest tisíc korun.

Kriminalisté provádějí v současné době šetření, které by vedlo k objasnění skutku a zjištění konkrétní osoby, která po zavírací době do kavárny zavítala a způsobila škodu za zhruba šestnáct tisíc korun. Pokud by měl někdo informace, které by mohly policistům pomoci s objasněním skutku, může je sdělit policistům. A to buď na linku 158, nebo na kterémkoliv policejním oddělení.


mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje

Další články:

Aktuální téma

Policie přijímá do svých řad nové kolegy

Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. Novým policistům je vyplácen náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 121, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky