Bezpečná Příbram

Prevence kriminality

Zpět na rozcestník

Magdaléna je tu s námi už 15 let

Návštěvníci měli unikátní příležitost prohlédnout si nové prostory ambulance a blíže se seznámit s programy, které příbramská pobočka nabízí.

CAS Příbram poskytuje terénní služby a provozuje kontaktní centrum pro aktivní uživatele návykových látek a gamblery. Ti zde mohou využít možnosti sociálního poradenství a podpory v nouzi.

Adiktologické služby, které CAS Příbram poskytuje, jsou pro město velmi důležité a ve spolupráci s jeho zaměstnankyněmi budujeme protidrogovou politiku města Příbram. Děkujeme Centru za dosavadní práci a těšíme se na spolupráci v dalším roce,” říká místostarostka města Příbram Alena Ženíšková.

Nově se příbramské prostory rozrostly o adiktologickou ambulanci pro jednotlivce i rodiny, které se potýkající se závislostí. Jde o jednu z mála ambulancí v České republice poskytující rozmanité služby klientům již od věku patnácti let - například individuální psychoterapii, krizovou intervenci, sociální a právní poradenství, konzultaci s psychiatrem či prevenci relapsu.

“Rozšíření portfolia našich služeb o adiktologickou ambulanci je pro nás výzvou a závazkem vůči klientům, kterým můžeme pomoci z bludného kruhu závislosti. Patnáct let CASu a stovky klientů, kterým jsme již pomohli, jsou pro mě důkazem toho, že naše práce má opravdu smysl,” dodává Hana Vavřincová, vedoucí Centra adiktologických služeb v Příbrami.

“V CASu Příbram se vždy cítím jako doma. Je neuvěřitelné, kam se úroveň poskytovaných služeb během patnácti let posunula a přeji Centru jen to nejlepší do dalších let,” říká jedna ze zakladatelek adiktologických služeb v Příbrami Petra Belková.

Za Magdalénu, o. p. s.
BcA. Martina Malinová
PR manažerka

Další články:

Aktuální téma

Policie přijímá do svých řad nové kolegy

Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. V letošním roce došlo k navýšení platu a novým policistům je vyplácen náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 212, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky