Bezpečná Příbram

Policie informuje

Zpět na rozcestník

Přepadl v Příbrami dvě ženy

Minulý týden policisté zahájili trestní stíhání 28letého muže jako obviněného ze spáchání zločinu loupeže, přečinu porušování domovní svobody a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě odsouzení může strávit až deset let svého života za zdmi věznice.

Začátkem července vstoupil kolem třetí hodiny ranní do příbramského bytového domu za 44letou ženou a v momentě, kdy se zouvala, ji objal oběma rukama a přitiskl se na ni. Poté co poškozená začala volat o pomoc, dotyčný ji pustil a vzal jí z kabelky peněženku, kde bylo několik set korun, platební karta, doklady a stravenky. Následně z místa utekl.

Koncem července v obdobnou dobu přepadl před domem v Příbrami 29letou ženu. Křičel na ni vulgární výrazy a požadoval peníze. I v tomto případě si odnesl peněženku, tentokrát s několika tisíci korunami a z karty stihl další peníze vybrat. Muž se nyní nachází ve vazební věznici.

Další články:

Aktuální téma

Policie přijímá do svých řad nové kolegy

Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. V letošním roce došlo k navýšení platu a novým policistům je vyplácen náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 212, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky