Bezpečná Příbram

Policie informuje

Zpět na rozcestník

Hledáme svědky řetězové nehody

Nedobrždění, přesněji řečeno nedodržení bezpečné vzdálenosti, bylo zřejmě příčinou nehody tří vozidel dne 26. listopadu 2021, krátce před pátou hodinou odpolední. Ke srážce tří vozů došlo v ulici Brodské, ve směru k hypermarketu a občerstvení KFC.

Řidič osobního vozu Hyundai, který jel jako jeden z mnoha řidičů k hypermarketu, nedodržel bezpečnou vzdálenost a při prudkém brždění narazil do dalšího Hyundae (i30), jehož řidič musel zastavit za dalším vozem, jehož řidička zastavila před přechodem pro chodce, kterým  dávala přednost.

A právě řidičku vozu, jako jednu z účastnic nehody, policisté hledají. Podle všeho jela vozem Scenic Berlingo, přičemž poté, co do jejího vozu další z účastníků naboural, z vozu vystoupila - zřejmě neměla zjevnou škodu - a odjela. Nicméně na sebe nedala žádný kontakt.

Nehodou se zabývají policisté z Příbrami, kteří v zájmu objektivního posouzení nehody hledají nejen její svědky, ale žádají i samotnou řidičku, která byla jednou z účastnicí "řetětové" srážky, aby se policistům ozvala. K dispozici je telefonní číslo 974 879 503, nebo je možné informace sdělit policistům na lince 158.

mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje

Další články:

Aktuální téma

Policie přijímá do svých řad nové kolegy

Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. Novým policistům je vyplácen náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 212, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky