Bezpečná Příbram

Policie informuje

Zpět na rozcestník

Jak k poškození zrcátka došlo? Hledáme i možné svědky

Policisté z dopravního inspektorátu v Příbrami zjišťují okolnosti "nehody", jejímž výsledkem je poškozené zpětné zrcátko. Vzhledem k tomu, že každý z účastníků má "jiný pohled na věc", hledají policisté svědky, kteří tuto kolizi viděli a mohli by svými informacemi přispět k objektivnímu posouzení celé záležitosti.

K incidentu došlo 20. dubna 2022 v ulici Milínské, kterou jel krátce před šestou hodinou večerní řidič s osobním vozem Škoda Fabia. Následně mu mimo přechod pro chodce vstoupil do jízdní dráhy chodec. Začal proto brzdit a na jeho jednání upozornil i klaskonem. Podle řidiče osobního vozu měl pak tento mladý muž poškodit rukou levé zpětné zrcátko vozu. Chodec má ale verzi opačnou, tedy že jej řidič vozu zrcátkem zachytil.

Na čí straně je pravda nyní zjišťují i policisté z Příbrami, kterým byla tato událost oznámena. Pokud tedy někdo disponuje informacemi, které by policistům pomohli objektivně posoudit míru zavinění jednotlivých účastníků, anebo mají záznam z palubní kamery, která incident zachytila, ať kontaktují policisty na na telefonu: 974 879 251, nebo prostřednictvím linky 158.


mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje

Další články:

Aktuální téma

Policie přijímá do svých řad nové kolegy

Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. Novým policistům je vyplácen náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 121, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky