Bezpečná Příbram

Policie informuje

Zpět na rozcestník

Kradl v příbramských obchodech

Dva až osm let pobytu za mřížemi hrozí 23letému zlodějíčkovi, který dne 31. března kradl třikrát v příbramských prodejnách. Nejdříve odcizil v odpoledních hodinách coca colu a kartáček. Po pár hodinách přišel do stejného obchodu znovu a zcizil pět lahví alkoholu, zubní pastu a lubrikační gely. O dvě hodiny později zavítal do jiné prodejny a tady ho zlákalo velikonoční čokoládové zboží a arašídy v plechovce.

Jak se ukázalo, muž má na svědomí od 25. února do 18. března další čtyři skutky. V jednom obchodě si zavěsil kolem krku sluchátka, které tu ukradl a z místa poté odešel bez zaplacení. V domácích potřebách se mu hodilo pět pečících forem, které si uschoval pod oblečení. V obchodním domě si vzal bagetu s kuřetem a sendviče, s jídlem se pak uschoval do převlékací kabinky, kde jídlo zkonzumoval. V další prodejně na sebe oblékl dvě mikiny, obul si zde boty, do batohu hodil čtyři plechovky pití a přes pokladní zóny prošel, aniž by platil. Celkem způsobil škodu ve výši přesahující osm tisíc korun. Již v minulosti se obdobné trestné činnosti dopouštěl, policisté ho tento týden převezli do vazební věznice.

 

Další články:

Aktuální téma

Policie přijímá do svých řad nové kolegy

Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. V letošním roce došlo k navýšení platu a novým policistům je vyplácen náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 212, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky