Bezpečná Příbram

Policie informuje

Zpět na rozcestník

Příbramský prvosled uspěl v mezinárodní soutěži

V Koutech nad Desnou, v Olomouckém kraji, se pod záštitou hejtmana Ing. Josefa Suchánka, konal tradiční, již 26. ročník mezinárodního odborného metodického zaměstnání a soutěže pro posádky zdravotnických záchranných služeb, jehož součástí byl také již v pořadí 7. ročník soutěže prvosledových hlídek -  "RALLYE REJVÍZ 2023".

Uznávané mezinárodní soutěže se účastnilo přes 50 posádek zdravotnické záchranné služby z celého světa a 30 prvosledových hlídek Policie ČR ze všech krajských ředitelství v rámci republiky a Ředitelství služby cizinecké policie. 2Smyslem těchto "metodických zaměstnání"  je procvičovat, zefektivňovat a koordinovat spolupráci prvosledových hlídek Policie ČR a posádek zdravotnické záchranné služby nejen těch českých, ale i zahraničních. Posádky v rámci  soutěže reagovaly na tematické úkoly v reálných podmínkách, kdy na každém z deseti stanovišť  plnily zadané úkoly.

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje reprezentovala posádka policistů z oddělení hlídkové služby z Příbrami - prvosledová hlídka - ve složení pprap. Petr Holan, pprap. Petr Hráček a pprap. Ondřej Šindelář. Ti během několikadenní soutěže čelili tvrdé konkurenci a náročným situacím, které museli řešit. Jejich dovednost, rychlost, profesionalita a týmová spolupráce je ale vynesla na stupně vítězů. Členové PHS týmu OHS Příbram obsadili krásné 3. místo (I. místo - SPJ Brno, II. místo - PMJ Praha).

Oceněným příbramským policistům, oběma Petrům a Ondřejovi, patří bezesporu velká gratulace. Jejich výsledek v rámci soutěže, která se řadí mezi nejnáročnější v České republice, je skvělým příkladem disciplíny, odvahy a profesionality v rámci policejního sboru. 

Další články:

Aktuální téma

Dotazník: Bezpečná Příbram

Vyplňte nám prosím dotazník, jak bezpečně se cítíte v našem městě.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 121, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky