Bezpečná Příbram

Policie informuje

Zpět na rozcestník

Ukradl lízátka i jídlo pro psy

Kriminalisté dne 20. ledna  sdělili obvinění 31letému muži, který předchozí den v nočních hodinách vnikl do oploceného areálu jedné příbramské firmy a ze zde zaparkovaného nákladního automobilu ukradl různé zboží v hodnotě 16 tisíc korun, např. přes sto lízátek, několik desítek lahví alkoholu, krmení po psy, těstoviny, kečupy, paštiky, oříšky, šlehačky, jíšku i sůl. Věci si odnesl do nedaleké garáže, kde snědl guláš z konzervy a několik lízátek. Pár věcí si pak vzal s sebou.

Poškození v ranních hodinách zjistili, že byli okradeni a stopy ve sněhu je dovedli ke garáži, kde našli část odcizeného zboží. Policisté zhlédli kamerové záznamy a dle osobní znalosti určili pachatele, následně opakovaně trestaného recidivistu v dopoledních hodinách zadrželi. Muž se k činu doznal. Za trestný čin krádeže a poškození cizí věci mu hrozí až osmiletý trest odnětí svobody.

Další články:

Aktuální téma

Policie přijímá do svých řad nové kolegy

Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. V loňském roce došlo k navýšení platu a novým policistům je vyplácen náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 212, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky