Bezpečná Příbram

Policie informuje

Zpět na rozcestník

Zadržení tří zlodějů

Dne 2. ledna se policistům podařilo zadržet tři pachatele. Šlo o 26letého muže, kterého kriminalisté namátkově kontrolovali na ulici a všimli si, že má něco schovaného pod bundou. Nalezli u něj potraviny (kávu, čokolády) za více než tisíc korun. Následně se ukázalo, že zboží zcizil v jednom příbramském obchodě.

V sobotu krátce před třetí hodinou ranní policejní hlídka zpozorovala narušení pizzerie v Pražské ulici a následně nedaleko zadržela dva muže ve věku 26 let. Jeden z nich se měl dopustit vykradení i dalších objektů, je podezřelý celkem z devíti skutků, kdy způsobená škoda dosahuje téměř půl milionu korun.

Dne 11. prosince měl vniknout do objektu stavby v Rožmitále pod Třemšínem a odnést odtud nářadí v hodnotě 150 tisíc korun. Následovalo vloupání do tří restaurací, do prodejny potravin a mysliveckého spolku v Příbrami. Ukradl také dvě bezpečností kamery a poškodil vstupní dveře do obchodního domu. Při poslední krádeži v pizzerii spadla klec. Se svým komplicem zde vzal stravenky, peníze, telefon, kameru, cigarety a jídlo, vše v hodnotě 80 tisíc korun. Dotyčný byl převezen dne 3. ledna do vazební věznice. Nyní mu hrozí jeden rok až pět let pobytu za mřížemi.

Další články:

Aktuální téma

Policie přijímá do svých řad nové kolegy

Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. Novým policistům je vyplácen náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 121, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky