Bezpečná Příbram

Policie informuje

Zpět na rozcestník

Přihlásí se svědci, nebo i řidič, který ženu srazil?

Policisté z Příbrami hledají svědky dopravní nehody z 2. června 2022, která se stala tři minut před pátou hodinou ráno na křižovatce ulic Čs. armády a Nádražní.

Nachází se zde přechod pro chodce, přes který v inkriminovaný den a čas přecházela žena, kterou následně srazil řidič dodávkového vozu. Ten ale nezastavil a jel dál. O nehodě se policisté dozvěděli přímo od sražené ženy, která ihned poté kontaktovala linku 158. Řidička měla utrpěl lehčí zranění.

Z důvodu objektivního prošetření celé záležitosti hledají policisté i druhého účastníka nehody, tedy řidiče dodávkového vozu, který ženu na přechodu srazil. Měl jet od vlakového nádraží - kruhového objezdu Obora.

Pokud někdo nehodu viděl, případně ji zaznamenala palubní kamera některého z vozů, ať kontaktuje policisty na lince 158. Výzva je samozřejmě určena i samotnému řidiči dodávky.

mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje

Další články:

Aktuální téma

Policie přijímá do svých řad nové kolegy

Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. Novým policistům je vyplácen náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

zobrazit více

Rychlý kontakt

Policie České republiky
Obvodní oddělení Příbram
Žežická 498, 261 23
Příbram V - Zdaboř

Tísňové volání:
158
Státní linka:
974 879 760

Městská policie Příbram
nám. T.G.M. čp. 212, 261 01
Příbram I

Tísňové volání:
156
Státní linka:
318 624 245

více kontaktů kontakt na střážníky